LESS ERROR : load error: failed to find /data/www/virtuals/kletch.cz/zidle/templates/tx_zenith/less/typography.lessLESS ERROR : load error: failed to find /data/www/virtuals/kletch.cz/zidle/templates/tx_zenith/less/template.lessLESS ERROR : load error: failed to find /data/www/virtuals/kletch.cz/zidle/templates/tx_zenith/less/responsive.lessLESS ERROR : load error: failed to find /data/www/virtuals/kletch.cz/zidle/templates/tx_zenith/less/k2.less

Moznosti podia

Mobilní podium - Přehlídkové molo - Taneční parket - Tribuny

OZVUČENÍ - VIDEOPROJEKCE - VELKOPLOŠNÉ TV - OSVĚTLENÍ

Pronájem podia Nivtec

pronajem-mobilniho-podia

Parametry podia:

Značka/výrobce: NIVTEC

Nosnost podia: 750kg/m2

Výška podia: 20cm, 40cm, 60cm, 80cm (vyšší po dohodě)

Povrch: Protiskluzový a voděodolný povrch podia vhodný jak pro indoor tak pro outdoor

Standardní modul: 2x1m, 33kg hmotnost, 750kg/m2 nosnost, 9cm výška bez nohou

Naše podium se skládá z jednotlivých dílů o různých rozměrech a tvarech.

PODIUM PŘEDÁVAME VŽDY ČISTÉ.

 

V oblasti pronájmu podia jsme relativně nováčci. Mobilní podium pronajímáme necelé dva roky. Vycházíme z našich dlouholetých zkušeností pronájmů ozvučení, velkoplošných tv a projekcí.

Postupem doby jsme se propracovali mezi přední české firmy dodávající podia nejrůznějších velikostí a tvarů. Naše pole působnosti je po celé evropě.

Nejsme spedice a tak nevyděláváme na dopravě našeho zboží a techniky. Nebojte se tedy toho, že se Vaše akce koná mimo Brno. :-) Vždy hledíme na ekonomickou stránku vaší akce.

Mobilní podium je potřeba snad na každé akci a je základním kamenem pro moderátora, kapelu, módní přehlídku.

LESS ERROR : load error: failed to find /data/www/virtuals/kletch.cz/zidle/templates/tx_zenith/less/styles/blue.lessLESS ERROR : load error: failed to find /data/www/virtuals/kletch.cz/zidle/templates/tx_zenith/less/styles/green.lessLESS ERROR : load error: failed to find /data/www/virtuals/kletch.cz/zidle/templates/tx_zenith/less/styles/orange.lessLESS ERROR : load error: failed to find /data/www/virtuals/kletch.cz/zidle/templates/tx_zenith/less/styles/purple.less