LESS ERROR : load error: failed to find /data/www/virtuals/kletch.cz/zidle/templates/tx_zenith/less/typography.lessLESS ERROR : load error: failed to find /data/www/virtuals/kletch.cz/zidle/templates/tx_zenith/less/template.lessLESS ERROR : load error: failed to find /data/www/virtuals/kletch.cz/zidle/templates/tx_zenith/less/responsive.lessLESS ERROR : load error: failed to find /data/www/virtuals/kletch.cz/zidle/templates/tx_zenith/less/k2.less

Moznosti podia

Mobilní podium - Přehlídkové molo - Taneční parket - Tribuny

OZVUČENÍ - VIDEOPROJEKCE - VELKOPLOŠNÉ TV - OSVĚTLENÍ

Prodej mobilního podia Nivtec

 

Mobilní pódium Nivtec sestává z podest (praktikáblů) o rozměrech 2 x 1 m. Spojováním podest vznikají moduly 6 x 4 m. Základní podesta je osazena 4-mi nohami. K ní se následně přidávají další podesty a to pouze se 2-mi nohami. Vnitřní řady podest se přidávají už pouze s jednou nohou. Tato skutečnost je důležitým aspektem nejenom v pořizovací ceně, ale i v nákladech na skladování, přepravu, montáž a demontáž.

Díky systému pero-drážka a unikátnímu aretačnímu systému Click-Clack nejsou potřeba žádné spojovací elementy ani žádné nářadí. Pro sestavení pódia Nivtec stačí dva lidé. Pódium lze doplnit o zábradlí.

Mobilní schodiště

Mobilní schodiště sestává z modulů o rozměru 100 x 50 cm nebo 200 x 50 cm. Výška každého stupně představuje 20 cm. Schodiště lze doplnit o zábradlí.

Taneční parket
Podesty Nivtec Vám poslouží i jako taneční parket. Pro tyto účely lze dokoupit rámy pro taneční pódium, které se připojí systémem pero-drážka ke krajním podestám viz obrázek v galerii. Výška podesty (parketu) je 9 cm.

Tribuny
Další aplikací pro systém Nivtec jsou tribuny.

Speciální prosklené podesty
...jsou efektním řešedním pro speciální pódia a mola na módní přehlídky, VIP prezentace atd.

Proč Nivtec?
  • redukce použitých nohou až o 60 % oproti konkurenčním systémům
  • sestavení ve dvou lidech bez použití spojovacího materiálu a nářadí
  • snížení montážního času cca 40 %
  • protiskluzový povrch podest
  • nosnost 750 kg/m2
  • Click-Clack aretační systém
  • nízká hmotnost díky hybridní konstrukci
  • široký výběr atypických podest – čtvercové, trojúhelníkové, trapézové, s rádiusem, prosklené
 
Pro kalkulaci optimální sestavy pódia Nivtec nás prosím kontaktujte.

Web výrobce

http://www.nivtec.com

Ke stažení

 

LESS ERROR : load error: failed to find /data/www/virtuals/kletch.cz/zidle/templates/tx_zenith/less/styles/blue.lessLESS ERROR : load error: failed to find /data/www/virtuals/kletch.cz/zidle/templates/tx_zenith/less/styles/green.lessLESS ERROR : load error: failed to find /data/www/virtuals/kletch.cz/zidle/templates/tx_zenith/less/styles/orange.lessLESS ERROR : load error: failed to find /data/www/virtuals/kletch.cz/zidle/templates/tx_zenith/less/styles/purple.less